Zde může být vaše reklama.

Nová etapa Šantovka Living je právě v prodeji. Zájem je enormní

Nová etapa Šantovka Living je právě v prodeji. Zájem je enormní

foto: archiv skupiny REDSTONE

18. 06. 2024 - 11:52

Skupina REDSTONE dokončuje výstavbu čtvrté etapy rezidenčního projektu Šantovka Living, kde jsou nyní volné už jen čtyři poslední byty. Pro velký zájem proto spouští developer v těchto dnech prodej další, v pořadí páté etapy. Ta zahrne dva objekty A3 a A4 s celkovou kapacitou 48 bytů s dispozicemi 2kk, 3kk a 4kk. Začátek výstavby je plánován na toto léto a dokončení na podzim 2025, předávání bytů proběhne v 1. čtvrtletí roku 2026.

„Zájem o rezidenční byty Šantovka Living je enormní. Pátá etapa byla spuštěna teprve před třemi dny a již nyní je zhruba polovina jejích kapacit před-rezervovaných. Velmi nás to těší. Celý projekt dostává díky páté etapě také jasnější kontury. Byty v budovách situovaných na levém břehu Mlýnského potoka jsou totiž již téměř hotové a nyní začneme stavět a prodávat byty také na březích řeky Moravy. Areál se tak bude pomalu uzavírat a vytvářet vnitroblok,“ říká mluvčí skupiny REDSTONE Petr Hlávka.

Rezidenční projekt disponuje skvělou lokalitou s plnou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Vyniká taktéž vysokou kvalitou provedení, od architektury až po uživatelský nadstandard. Velkým benefitem jsou energeticky šetrné technologie využívající geotermální vrty.

Novinkou je rovněž to, že developer přemístil prodejní centrum a vzorový byt z budovy B2 do budovy C1 na adrese Ostrovní 1228/30. Více informací a kontakt na prodejce najdete zde.

 

Další články