Zde může být vaše reklama.

Odešel Kamil Andree, osobnost, olomoucký patriot a aktivní občan

Odešel Kamil Andree, osobnost, olomoucký patriot a aktivní občan

foto: Archiv redakce

20. 03. 2024 - 11:22

Mimořádně smutnou zprávou pro Olomouc je dnešní úmrtí Kamila Andreeho. Byl profesí právníkem, duší aktivním občanem, hybatelem mnoha společenských aktivit a výraznou olomouckou osobností. 

Kamil Andree v noci na 20. března podlehl ve věku 52 let dlouhé těžké nemoci. S chorobou se statečně pral, snášel náročnou léčbu, do poslední chvíle byl optimistou a svůj pozitivní náhled na svět šířil i ve svém okolí.

Kamila Andreeho znali Olomoučané nejen jako právníka, insolvenčního správce a zakladatele známé advokátní kanceláře, ale také jako iniciátora společenských akcí, vášnivého diskutéra a mimo jiné i nadšeného námořníka. Aktivní byl například ve spolku Hanácká hratva, připravoval námořnické plesy, Olomoucký špacír a mnohé další zajímavé akce. Byl přesvědčen o tom, že nadhled a humor dodává našim životům mimořádně potřebný rozměr.  

Moc si vážíme toho, že spolupracoval také s Hanáckým Večerníkem. Poslední Kamilův příspěvek najdete zde: https://www.hanackyvecernik.cz/glosy-komentare/hanacka-namorni-akademie-v-boji-proti-globalnimu-oteplovani

 

Další články