Zde může být vaše reklama.

Moderátor Kobza spáchal hudební zločin. Je hvězdou hudebních masakrů!

Moderátor Kobza spáchal hudební zločin. Je hvězdou hudebních masakrů!

31. 05. 2016 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Moderátor regionálního rádia Lukáš Kobza je v těchto dnech doslova hvězdou internetu. Možná ale ne tak, jak si přál, když svoje hudební pokusy pouštěl do éteru. Namísto nadšených producentů hudebního byznysu si totiž jeho nahrávek všimli jen v Hudebních masakrech na stream.cz, a nenechali na jeho pokusu nit suchou. Asi je nutno dodat, že právem.

Po "písničce" Supergirl (zlé jazyky ji vzápětí překřtily na Supergel), která ještě nenese úplně všechny znaky totálního propadáku, to Lukáš před pár týdny úplně "zazdil" skladbou "Den co den", kterou si můžete prohlédnout zde:

Skladba se okamžitě stala hitem, ovšem jinak, než by si autor přál. Na youtube dosáhla v krátkém čase 122 negativních hlasů a klipu si všimli i redaktoři Hudebních masakrů na Stream.cz, kteří na něm nenechali nit suchou. "Tenhle antirap je ještě horší než to, co zkoušel před patnácti lety Leoš Mareš. Nečekal jsem, že v roce 2016 bude někdo takovou muziku dělat," říká k jeho hudebním pokusům moderátor Hudebních masakrů Jarda Konáš.

Text antirapu "Den co den" - úryvky:

Den co den se ptám, mám nějaký negace?
Nechtěj znát mou odpověď vždyť je s tebou legrace
...
Nesnáším ty kluky kolem, - na ně neber ohled,
Miluju když mluvíš, žárlím na tvý kočky,
Miluju když polykáš
...
-ms-
 

 

Další články