Fotbalisté SK Sigma zvládli po poháru i ligu
Povedlo se. Fotbalisté SK Sigma Olomouc ve 24. kole Chance zabodovali naplno. Na Andrově stadionu…
foto: Petr Pelíšek
06. 11. 2021 - 15:49
V 15. kole Moravskoslezské fotbalové ligy hrál tým SK Sigma Olomouc v Dolním Benešově. Letošní poslední venkovní mistrovský zápas se béčku povedlo, získalo všechny tři body.
Béčko vedlo po prvním poločas o gól, když se v 17. minutě trefil z hranice šestnáctky Langer. Na druhou branku si pak musela Sigma chvíli počkat. Přišla v 64. minutě, to po třech minutách pobytu na hřišti skóroval střídající Uriča.
Dolní Benešov – SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
Branky: 17. Langer, 64. Uriča. Rozhodčí: Koláček – Grečmal, Kulička. ŽK: Moravec, Wojatschke – Slavíček, Langer, Matoušek.
SK Sigma B: Stoppen – Slavíček, Kotouč, David, M. Galus – Matoušek (90. Bednár), Fabiánek (70. Mikulenka), Grygar, Hadaš, Langer – Piňa Mujica (61. Uriča). Trenér Augustin Chromý.
Povedlo se. Fotbalisté SK Sigma Olomouc ve 24. kole Chance zabodovali naplno. Na Andrově stadionu…
Poslední půlrok přinesl viditelnou změnu ve vztahu fotbalových fanoušků k olomoucké Sigmě. Vzestup…
V osmifinále Konferenční ligy čeká tým SK Sigma Olomouc soupeř z jedné z TOP světových soutěží.…
Český reprezentant a světová jednička v žebříčku IFBB pro roky 2024 a 2025 Patrik Šerý čelí dalšímu…
Trenér Tomáš Janotka se ještě více zapsal mezi legendy SK Sigma Olomouc. Je druhým trenérem, který…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se povedlo postoupit do osmifinále Konferenční ligy. Odvetu play-off v…