Hokejisté HC Olomouc nestačili na Spartu
Druhý zápas v tomto týdnu vyšli hokejisté HC Olomouc bodově naprázdno. Po úterní prohře v Litvínově…
foto: Archiv Patrika Šerého
01. 08. 2025 - 12:46
Už titulek článku napovídá, jaká komplikace v posledních dnech potkala olomouckého reprezentanta v kulturistice Patrika Šerého. Před pár dny si poranil levý kotník. Magnetická rezonance potvrdila obavy, došlo k utržení šlachy. To si vyžádalo okamžitou odbornou pomoc špičkových lékařů Ondřeje Kroupy a Jiřího Lošťáka.
Obrovský otok zatím v dané situaci nedovoluje větší zásah. Vše rozhodne čas, zdali sportovce čeká operace, nebo zda se noha uzdraví a nebude znamenat pro kulturistu nějaké výraznější omezení.
Komplikace je to o to větší, že náš reprezentant měl v těchto dnech zahájit přípravu před odletem na světové závody do Spojených států. Lékaři udělali a dali Patrikovi vše v nadstandartní péči. Nyní záleží hlavně na organismu, jak dlouho bude trvat léčba. Zatím je stav závodníka stále špatný, na nohu není schopen došlápnout, otok i bolest přetrvávají. Lékaři ale věří, že přes tyhle všechna úskalí sportovec odletí, aby mohl reprezentovat svoji zem.
Oba lékaři jsou stejného názoru: “Je to nezmar a jde přes bolest. Nemá hranice jako každý jiný člověk, svou silnou vůlí si získává fanoušky z celého světa. Věříme, že to zvládne.“
Patriku Šerému tedy nyní nezbývá než čekat, jak se jeho tělo s novým handicapem vypořádá a věřit, že opravdu odletí a vyzve soupeře v Americe.
Druhý zápas v tomto týdnu vyšli hokejisté HC Olomouc bodově naprázdno. Po úterní prohře v Litvínově…
Pavel Hapal se vrací do Sigmy a bude generálním sportovním manažerem klubu. Ve vedení sportovního…
Přes třicet minut drželi basketbalisté BK Olomoucko na uzdě nymburského šampiona v dohrávce 8. kola…
Ve skvělé atmosféře haly prostějovského Sportcentra DDM odehráli basketbalisté BK Olomoucko první…
Kulturista Patrik Šerý startoval, na pozvání ředitele celé akce Stanislava Pešáta, na světovém…
Třetí remízu v anglickém týdnu uhráli fotbalisté SK Sigma Olomouc. Po nerozhodném výsledku v lize v…