
Kaprain ukončil jednání o koupi SK Sigma Olomouc
Investiční skupina Kaprain oficiálně ukončila jednání o koupi 100% podílu v SK Sigma Olomouc.…
foto: Petr Pelíšek
09. 05. 2023 - 17:42
Fotbalistky SK Sigma Olomouc mají za sebou první zápas v nadstavbě o udržení ve druhé lize. Zpět domů z Teplic vezou bod za remízu.
Po bezbrankovém prvním poločase šly krátce po pauze do vedení Teplice. Hanačky bojovaly dál a šest minut před koncem se jim povedlo srovnat, trefila se střídající Veselá.
„Odehráli jsme velmi těžký zápas, kde kombinační fotbal ztěžoval nerovný terén. Od začátku až do konce se hrálo ve vysokém tempu, s množstvím tvrdých střetů. V prvním poločase jsme promarnili dvě šance, po hlavičce Mel Nitsche a sólu kapitánky Barošové. Domácí hráčky zahrávaly výborně rohové kopy, které pro nás byly nebezpečím. Na začátku druhé části hry jsme bohužel brzy inkasovali, ale díky bojovnosti celého týmu jsme zápas dotáhli alespoň do remízy. Holky zahrály velmi dobře, bodu z tohoto zápasu si moc cením. Tak si představuji bojovat za tým a za Sigmu. V zápase se prostřídalo osm juniorek, klobouk dolů, jak zvládly soubojově náročný duel,“ řekl trenér Miloslav Novotný.
FK Teplice - SK Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
Branky: 47. Drbalová – 84. Veselá. Rozhodčí: Šálková – Petrželková, Strejová. ŽK: Hoffmannová, Rezková, Drbalová – Barošová. Diváci: 80.
SK Sigma: Mazuryková - Planičková, Hegrová, Štěpánová, Lukaštíková (50. Zbořilová) - Nitsche, Baštincová - Vahalová (74. Sasáková), Rédová, Kostihová (62. Veselá) - Barošová. Trenér Miloslav Novotný.
Investiční skupina Kaprain oficiálně ukončila jednání o koupi 100% podílu v SK Sigma Olomouc.…
Výhrou v domácím poháru si fotbalisté SK Sigma Olomouc vysloužili účast v evropských pohárech. A k…
Také do sezony 2025/26 půjde český profesionální fotbal s novou a originální podobou oficiálního…
Fotbalová Sigma Olomouc přepisovala v soutěžním ročníku 2024/25 dějiny. Klub získal po třinácti…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se finále MOL Cupu povedlo parádně. Zatímco v Chance Lize se střelecky…
Ve finále MOL Cupu se na Andrově stadionu utkají Sigma Olomouc a Sparta. Přímý přenos včetně…