Fotbalisté SK Sigma na úvod ligy nestačili na Jablonec
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
16. 05. 2019 - 12:42
Záložník SK Sigma Olomouc Lukáš Kalvach (1995) už nebude v klubu dál pokračovat. Opora Modré laviny přestupuje do plzeňské Viktorie. Hanácký klub o tom informoval na svém ebu.
Zájem Plzně byl dlouhodobý a již před začátkem sezóny Sigmu kontaktovala s první nabídkou. „Před zápasy evropských pohárů jsme však nechtěli, aby byl kádr oslaben,“ řekl Ladislav Minář, sportovní manažer SK Sigma. Proto záložník Lukáš Kalvach v klubu dál pokračoval a odehrál celou sezonu. „Západočeský klub přesto ve svém zájmu nepolevil a sám Lukáš vyjádřil přání jít za novou výzvou v podobě angažmá u letošního účastníka Ligy mistrů,“ podotkl Ladislav Minář.
Lukáš Kalvach je odchovancem SK Sigma. Do prvního týmu se dostal až po hostování v druholigovém Táborsku. Za Sigmu odehrál 59 utkání, dal 2 branky.
Do Plzně již dříve z SK Sigma přestoupili Tomáš Hořava, Martin Pospíšil nebo Tomáš Chorý, hráčem Viktorie je také olomoucký odchovanec Roman Hubník.
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
V přípravě na novou sezonu byli dva hráči SK Sigma Olomouc s týmem 1: FC Slovácko. Nyní už je o…
Pauza je pryč, jde se do ostrých zápasů. Fotbalistům SK Sigma Olomouc odstartuje nová sezóna Chance…
Povedenou přípravu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli v…
Kádr SK Sigma Olomouc je užší o jedno jméno. Už v něm není útočník Antonín Růsek, který přestoupil…
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…