Fotbalisté SK Sigma na úvod ligy nestačili na Jablonec
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
23. 05. 2019 - 08:07
Zatímco během finálového utkání MOL Cupu mezi Ostravou a pražskou Slavií vytvořili fanoušci obou týmů skvělou atmosféru, po jeho konci se to docela pokazilo. Duel, který vyhrála Slavia 2:0, bude mít nejspíš ještě dohru, po zápase byl napaden jeden z rozhodčích.
K napadení rozhodčího nedošlo během utkání. To měla security pod dohledem, po konečném hvizdu navíc vběhlo na hřiště mnoho policistů, někteří i se psy. Takže tam byl klid.
K incidentu potom došlo až dlouho po střetnutí, rozhodčí, tedy přesněji člen týmu VAR, byl ztlučen cestou ze stadionu k vozidlu. „Po skončení utkání při odchodu týmu VAR ze stadionu k automobilu došlo nejprve k slovnímu útoku na tým VAR a následně k fyzickému napadení člena týmu VAR Petra Antoníčka fanoušky FC Baníku Ostrava - povalení na zem a úder pěstí do hlavy. Do několika vteřin došlo k zásahu pořadatelské služby a příslušníků městské policie. Viníci útoku nebyli identifikováni. Z místa ihned utekli," napsal hlavní rozhodčí Petr Ardeleanu v zápisu o utkání s odkazem na podrobnosti ve zprávě delegáta. Informaci přinesl sport.cz.
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
V přípravě na novou sezonu byli dva hráči SK Sigma Olomouc s týmem 1: FC Slovácko. Nyní už je o…
Pauza je pryč, jde se do ostrých zápasů. Fotbalistům SK Sigma Olomouc odstartuje nová sezóna Chance…
Povedenou přípravu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli v…
Kádr SK Sigma Olomouc je užší o jedno jméno. Už v něm není útočník Antonín Růsek, který přestoupil…
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…