Fotbalisté SK Sigma na úvod ligy nestačili na Jablonec
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
foto: archiv redakce
04. 08. 2025 - 14:23
V závěrečném předkole Evropské ligy se SK Sigma Olomouc utká s poraženým z dvojice Malmö FF - FC Kodaň. Tyto dva celky se totiž ještě v tomto a příštím týdnu utkají ve 3. předkole Ligy mistrů. Rozhodl o tom los v sídle UEFA ve švýcarském Nyonu. Úvodní zápas se bude hrát na hřišti soupeře, odveta bude na Andrově stadionu. Úředními termíny jsou 21. a 28. srpen. Přesný čas výkopu bude upřesněn.
Ve 4. předkole Evropské ligy se Hanáci utkají buďto se švédským Malmö FF nebo dánským FC Kodaň. Oba severské týmy spolu teprve budou hrát o Ligu mistrů ve 3. předkole. Rozhodnuto bude v úterý 12. srpna.
Pokud by došlo na souboj s Malmö, šlo by o druhou pohárovou konfrontaci Sigma se švédským týmem. V rámci tehdejšího Poháru UEFA (předchůdce dnešní Evropské ligy) se v sezóně 1986/87 utkala s IFK Göteborg (0:4 prohra ve Švédsku, remíza 1:1 v Olomouci), pozdějším vítězem soutěže. Na dánského soupeře dosud Hanáci v evropských pohárech dosud nenarazili.
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
V přípravě na novou sezonu byli dva hráči SK Sigma Olomouc s týmem 1: FC Slovácko. Nyní už je o…
Pauza je pryč, jde se do ostrých zápasů. Fotbalistům SK Sigma Olomouc odstartuje nová sezóna Chance…
Povedenou přípravu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli v…
Kádr SK Sigma Olomouc je užší o jedno jméno. Už v něm není útočník Antonín Růsek, který přestoupil…
Povedenou přípravnu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli…