
Fotbalisté SK Sigma hráli v Jablonci bez branek
Bez branek. Přesně tak dopadlo utkání 27. kola Chance ligy mezi FK Jablonec a SK Sigma Olomouc.…
10. 03. 2019 - 00:00
Ve 24. kole přivítá SK Sigma Olomouc na Andrově stadionu fotbalisty Slovanu Liberec. V souboji se tak utkáme s přímým konkurentem z prostřední skupiny FORTUNA:LIGY. Severočechům máme po podzimním utkání co vracet. „Jsme rádi, že jsme se dostali ze sestupového pásma. Musíme pokračovat ve zlepšených výkonech. Pokud vyhrajeme, dotáhneme se v tabulce na Liberec”, řekl před zápasem s Libercem záložník Tomáš Zahradníček.
Tradiční účastník evropských pohárů se v letošní sezóně měření s týmy po kontinentu neúčastnil, což by Severočeši rádi napravili. Před zápasem na Hané okupuje Slovan 7. příčku, která zajišťuje alespoň účast v play-off o jednu místenku v předkole Evropské ligy.
Liberec těží z propracované defenzivy. Inkasoval jen 20 branek, což je po Slavii a Plzni nejméně v celé FORTUNA:LIZE. Sráží je naopak špatná útočná fáze. Ve 23 utkáních vstřelili hráči severočeského týmu jen 24 gólů. Méně už vstřelila jen Dukla a Bohemians, které jsou ovšem až na sestupových pozicích. 7x vyšli střelci Slovanu letos gólově naprázdno. A jen 2x pak v utkání vstřelili více než 2 branky. Jedním z těchto utkání byl i zápas proti Sigmě, kterou na podzim porazili 3:0 díky brankám Kačaraby, Koscelníka a Hybše.
-ms-
Bez branek. Přesně tak dopadlo utkání 27. kola Chance ligy mezi FK Jablonec a SK Sigma Olomouc.…
Duel 26. kola Chance ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepovedl výkonem ani výsledkem. Hradci…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc ve 26. kole Chance ligy přivítají v neděli po obědě doma Hradec Králové…
Ani ve třetím jarním utkání se druholigovému béčku SK Sigma Olomouc nepovedlo bodovat. Po těsných…
Na první reprezentační srazy letošního roku vyrazí půl tuctu fotbalistů SK Sigma Olomouc v čele s…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc si domácí výhrou nad třetiligovou Kroměříží vybojovali účast ve…