Fotbalisté SK Sigma zvládli po poháru i ligu
Povedlo se. Fotbalisté SK Sigma Olomouc ve 24. kole Chance zabodovali naplno. Na Andrově stadionu…
foto: Petr Pelíšek
20. 10. 2019 - 19:17
Fotbalisté SK Sigma Olomouc B v neděli dopoledne nezvládli domácí zápas s Velkým Meziříčím. Béčko prohrálo 0:1 a po třinácti odehraných kolech přišlo o vedení v tabulce MSFL: Dalším zápas hraje SK Sigma B v pátek 25. řříjna v Kroměříži (18.00).
„Nemůžu říct, že by se nám nepovedl vstup do utkání. Byli jsme aktivní, soupeře zatlačili. Bohužel jsme se ale celý první poločas nedostali do zakončení. Chyběla nám kvalitní předfinální fáze, a tím pádem jsme se nedostávali do té finální. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Chyběla nám ale střelecká kvalita,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.
SK Sigma Olomouc B – FC Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
Branka: 37. Simr. Rozhodčí: Slabý – Vojáček, Zaoral. ŽK: M. Galus – Simr, Pavlík.
Sigma B: Buchta – Sladký (46. Grygar), Zima, Neuer, Látal – Grečmal (56. Langer), Zlatohlávek, Spáčil, Zmrzlý (68. Baďura), Hála – Voleský (46. M. Galus). Trenér Augustin Chromý.
Povedlo se. Fotbalisté SK Sigma Olomouc ve 24. kole Chance zabodovali naplno. Na Andrově stadionu…
V osmifinále Konferenční ligy čeká tým SK Sigma Olomouc soupeř z jedné z TOP světových soutěží.…
Trenér Tomáš Janotka se ještě více zapsal mezi legendy SK Sigma Olomouc. Je druhým trenérem, který…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se povedlo postoupit do osmifinále Konferenční ligy. Odvetu play-off v…
Trenéra SK Sigma Olomouc Tomáše Janotku čeká nejdůležitější zápas v kariéře. Může být se stát tím,…
Kapitán Jan Kliment povede tým SK Sigma Olomouc do odvety play-off Konferenční ligy v Lausanne. Ve…