
Po třinácti letech zase pohár, Sigma nedala Spartě šanci
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se finále MOL Cupu povedlo parádně. Zatímco v Chance Lize se střelecky…
foto: Petr Pelíšek
19. 06. 2023 - 07:24
Fotbalisté SK Sigma Olomouc začnou dnes s přípravou na novou sezónu. A půjdou do ní s první posilou. Zpět na Hanou se po třech letech vrací útočník Lukáš Juliš. Na Andrově stadionu podepsal smlouvu na dva roky.
„Po odchodu Mojmíra Chytila byl příchod útočníka jasným úkolem pro letní přestupní období. Jsem rád, že se nám podařilo získat Lukáše, který už v minulosti v Olomouci ukázal své kvality. Pevně věříme, že na povedený půlrok naváže i tentokrát a společně budeme v příští sezóně úspěšní,“ řekl sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář.
Juliš v Sigmě hostoval z pražské Sparty na jaře 2020. Nastřílel 8 gólů. Na to navázal dvanácti brankami na Spartě. Jenže pak se zranil a už to nebylo ono. Naposledy hrál ve druhé španělské lize za UD Ibiza. Zde stačil dát jen jednu branku a po sestupu klubu do třetí ligy a konci smlouvy ve Spartě se stal volným hráčem.
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se finále MOL Cupu povedlo parádně. Zatímco v Chance Lize se střelecky…
Ve finále MOL Cupu se na Andrově stadionu utkají Sigma Olomouc a Sparta. Přímý přenos včetně…
Anglický týden se středečním vloženým finále MOL Cupu nezahájili fotbalisté SK Sigma Olomouc…
Ve 2. kole nadstavbové skupiny Chance Ligy O titul se fotbalistům SK Sigma Olomouc zadařilo mnohem…
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…
Vysokou prohrou pro SK Sigma Olomouc skončilo první utkání nadstavbové části Chance Ligy. Na…