
Hokejisté HC Olomouc zvítězili ve Varech
Do třetice všeho dobrého. Přesně to se povedlo hokejistům HC Olomouc naplnit. První dvě kola…
foto: Petr Pelíšek
05. 04. 2022 - 19:00
Házenkářky DHK Zora Olomouc ovládly derby ve Zlíně. Zápas čtyřiadvacátého kola interligy rozhodly Hanačky už v prvním poločase.
Zlín v posledních kolech pravidelně ukazoval, že dokáže pozlobit největší favority soutěže. Přehrál Kynžvart i Chorzów s Hodonínem a remizoval s Dunajskou Stredou. Olomouc i proto neponechala nic náhodě. Po úvodní čtvrt hodině hry vedla už 7:2 mimo jiné po dvou gólech Natálie Kuxové. Náskok se dařilo Zoře udržovat.
Hlavně díky dobré defenzivě dokázaly hostující hráčky dokráčet k vítězství v první půli s náskokem sedmi gólů, čtrnáctou branku vstřelila opět Kuxová a to v poslední vteřině půle, úvodní brankou zároveň načala poločas druhý. Zlín pak třemi brankami v řadě snížil na 10:15, ale olomoucké hráčky drama nepřipustily a to i přesto, že se bránily dokonce v dvojnásobné početní nevýhodě při trestech Kuxové s Terezou Kubáčkovou. Koncovka duelu už opět patřila Zoře. V rozmezí 55.-60. minuty nastřílely Hanačky šest gólů, třikrát pálila přesně Martina Přikrylová. Jasná výhra tak nakonec mířila do Olomouce.
Handball PSG Zlín – DHK Zora Olomouc 18:29 (7:14)
Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmičky: 4/1:2/2. Vyloučení: 3:4.
Handball PSG Zlín: Blažková, Jechová, Stojarová – Herbočková, Daňková 1, M. Sekulová 3, Hozová, Podškubková, Ševčíková 2/1, Kolářová 3, L. Sekulová, Polomíková 1, Sedláčková 1, Křičková 6, Holincová 1. Trenér Ivo Vávra.
DHK Zora Olomouc: Polášková, Haládiková – Kapsová, Jansová, Sovová 3/2, Kašpárková 8, Přikrylová 3, Roupcová 1, Krajčovičová, Machačová, T. Fyčáková 1, Hejlová 2, Kuxová 7, Kubálková 3, Kubáčková 1. Trenér Libor Malínek.
Do třetice všeho dobrého. Přesně to se povedlo hokejistům HC Olomouc naplnit. První dvě kola…
V 8. kole Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc neuspěli. V Plzni prohráli 0:1, když branku…
Ve 2. kole extraligy hráli hokejisté HC Olomouc proti Plzni. Po první periodě nad Škodovkou Mora…
Vysokou porážkou zahájili novou extraligovou sezónu hokejisté HC Olomouc. Přitom duel v Třinci měli…
Kulturista Patrik Šerý tráví dvanáct dní v Luhačovicích, kde nastolil další léčebnou kůru na…
Olomoucká Sigma získala do svých řad záložníka Michala Berana. Čerstvě pětadvacetiletý fotbalista…