Fotbalisté SK Sigma Olomouc končí mimo TOP 6
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepodařilo překvapit a postoupit do první šestky tabulky Chance…
foto: Petr Pelíšek
22. 05. 2021 - 22:09
Sérii play-off o třetí místo dnes rozehrály házenkářky DHK Zora Olomouc. Nastoupili k němu v Ostravě proti Porubě. A v odvetě budou muset dohánět dvoubrankové manko, prohrály tam totiž o dva góly.
Do série o třetí místo lépe vykročila Poruba, i když do samotného utkání lépe nakročily Hanačky. Po deseti minutách hry vedly Olomoučanky 4:1 a Poruba tahala za záchrannou brzdu oddechového času. A úspěšně. Bylo rychle vyrovnáno na 4:4 a pak už dotahovala Olomouc, v poločase dělilo soupeře pět branek. V začátku druhé půle se Zora do utkání vrátila, Sovová tým přiblížila na rozdíl gólu 14:15, Poruba ale opět nastartovala motory a znovu odskočila do čtyřbrankového vedení. V samém závěru ještě Kašpárková tým dotáhla na rozdíl jediné branky 20:21, o trošičku bezpečnější dvoubrankovou výhru ale nakonec domácím vystřelila Polášková a do odvety tak Poruba jde s dvoubrankovou výhodou.
Odveta se hraje v Olomouci 29. května od 17.30.
DHC Sokol Poruba – DHK Zora Olomouc 22:20 (14:9)
Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmičky: 4/4:3:3. Vyloučení: 2:4.
DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková – Kučerová 1, Mýlková 2, Dybalová, Konečná 2, Farářová 1, Maiwaelderová 1, Kavalová, Tichá, Polášková 6/2, Prašivková, Desortová 8/2, Bambachová 1, Šmídáková, Novobilská. Trenérka Alena Humlová.
DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková 3, Trumpešová 1, Jansová 2, Sovová 1, Kašpárková 5, Přikrylová 2, Krajčovičová 1, Kuxová, Gajdošíková, Řezníčková, T. Fryčáková, Možíšová, Kubálková, Kubáčková 4/3. Trenér Libor Malínek.
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepodařilo překvapit a postoupit do první šestky tabulky Chance…
Ve druhém utkání osmifinále play – off basketbalisté BK Olomoucko přivítali Ostravu a pokud si…
V sobotu končí třicetikolová základní část Chance ligy. Sigmu čeká v dohrávaném 27. kole obhájce…
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
Papírově poslední, tedy 30. kolo, má tento víkend na programu fotbalová Chance Liga. Ale reálně jde…