Zde může být vaše reklama.

Rozhodl Ondrušek Mora veze ze Zlína tři body

Mora veze ze Zlína tři body

20. 09. 2019 - 19:52

Ve 3. kole hokejové extraligy hráli hokejisté HC Olomouc ve Zlíně. A povedl se jim. Zvítězili dva jedna a poprvé v nové sezoně se jim podařilo zabodovat naplno.

První třetina, ta patřila domácím. Už ve 2.minutě měl velkou šanci Kubiš. Pak hrála Mora přesilovku, ale nedokázala ji využít. A tři minut před pauzou poslal Zlín do vedení tečí Sedláček. A mohlo být ještě hůř. Ani druhá přesilovka hostům nevyšla, naopak, ujel v ní Palmberg, ovšem na brankáře Lukáše si nepřišel. Pak čekala Olomoucké tři oslabení, ale všechna přežili bez úhony. A v polovině zápasu se konečně brankově prosadili, střílel Ostřížek a bylo srovnáno. Ve 36. minutě pak poslal Kohouty do vedení Ondrušek. Náskok jednoho gólu pak Mora hájila v poslední dvacetiminutovce. Což se bez potíží povedlo, navíc minut a půl před koncem pečetil zisk tří bodů při power-play domácích trefou do prázdné Ostřížek. Čtvrtou branku pak přidal Klimek.

PSG Berani Zlín – HC Olomouc 1:4 (1.0, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 17. Sedláček (Szturc, Köhler) – 31. Ostřížek (Knotek, Vyrůbalík), 36. Ondrušek (Jaroměřský), 59. Ostřížek, 60. Klimek. Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Lučan, Kis. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 4320.

HC Olomouc: Lukáš – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Ostřížek, Knotek, Irgl – Strapáč, Kolouch, Klimek – Burian, Nahodil, Olesz – Tomeček, Handl, Hecl. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko