
BK Olomoucko veze z Děčína výhru
Skvělým týmovým a takticky vyspělým výkonem ovládli basketbalisté BK Olomoucko první utkání o třetí…
foto: bkredstone.cz
31. 01. 2025 - 11:00
Největší hvězdy Kooperativa NBL na sebe narazí ve druhém kole nadstavby v utkání mezi BK Olomoucko a Slunetou Ústí nad Labem. Domácí v sobotu od 18 hodin v Čajkaréně povede do bitvy druhý nejlepší střelec soutěže Noah Carter, ofenzivu Severočechů potáhne Lesley Varner, lídr střelecké listiny. Oba, z pohledu průměrně zaznamenaných bodů na zápas, dělí jediná desetina.
„V obou sestavách je řada výrazných individualit a velkých osobností. Technicky i střelecky skvěle vybavených. Věřím, že utkání bude špičkovou podívanou. V našem případě půjde o první domácí zápas nadstavby, chceme navázat na předchozí výhru v Praze, po které na první šestku tabulky ztrácíme jediné vítězství. Ústí ale bude velice těžkým soupeřem. Ukázalo se to i v posledním vzájemném duelu na naší palubovce, který jsme sice vyhráli, dostali jsme ale téměř devadesát bodů. I to potvrzuje, jak má Sluneta šikovné hráče. Potřebujeme dobře bránit, to bude základ případného úspěchu,“ uvědomuje si trenér BK Olomoucko Andrew Hipsher.
Úst nad Labem se obvykle prezentuje agresivním basketbalem, což se projevuje při jeho enormní snaze při soubojích na doskoku. Severočeši jsou čtvrtým nejlépe doskakujícím týmem Kooperativy NBL. „S Děčínem získali třiapadesát doskočených míčů, to je výborné číslo. V této činnosti se musíme soupeři vyrovnat,“ plánuje Hipsher.
Skvělým týmovým a takticky vyspělým výkonem ovládli basketbalisté BK Olomoucko první utkání o třetí…
Kulturista z Hané Patrik Šerý se o víkendu účastnil závodu IFBB Diamond Cup Czechia. Ostřílený…
Bitvu o historickou medaili odstartují basketbalisté BK Olomoucko. První souboj o konečné třetí…
Ještě na začátku poslední čtvrtiny vedli basketbalisté BK Olomoucko v pátém semifinálovém duelu na…
Na vyrovnání semifinále basketbalové ligy s Nymburkem mohli hráči BK Olomoucko pomýšlet pouze na…
Skvělou aktuální formu podpořenou neuvěřitelnou bojovnosti pod vlastním košem využili parádně…