Sigma zapsala třetí posilu z ciziny, dorazil Srb Dario Grgič
Posilování prvoligového kádru SK Sigma Olomouc nemá konce. Na Andrově stadionu ještě ani nezahájili…
foto: Petr Pelíšek
30. 07. 2019 - 15:15
Mládežnické fotbalové reprezentační týmy už tak pomalu začínají rozjíždět novou sezonu. V úvodu srpna se budou srazy národních mužstev U 17 a U 19 týkat také hráčů SK Sigma Olomouc. Nominace zveřejnil asociační server fotbal.cz.
Česká reprezentace do 17 let má před sebou srpnovou účast na Telki Cupu 2019 v Maďarsku. Sedmnáctku nově vede Radek Bejbl, který se posunul od o rok mladší kategorie. A v nominaci nezapomněl ani na hráče SK Sigma Olomouc. Na turnaj pojedou čtyři – záložník Kryštof Daněk a útočníci Matěj Hadaš, Jáchym Šíp a Filip Uriča. V listině náhradníků jsou brankář Radek Vítek a obránce Jakub Coufal. Sedmnáctka bude hrát proti Kypru, Maďarsku a Chorvatsku.
Zastoupení má SK Sigma také v národním týmu U 19. Ten pod vedením trenéra Luboše Kozla čekají přípravní utkání proti Gruzii. V ostré nominaci reprezentační devatenáctky je brankář Jakub Trefil, mezi náhradníky obránce Filip Twardzik a útočníci Jáchym Šíp s Milošem Šidlíkem. Hrát se bude v úterý 6. srpna v Opavě (18.00) a ve čtvrtek 8. srpna ve Frýdku-Místku (15.00). Druhým nominovaným gólmanem je Jakub Markovič, odchovanec Sigmy, který působí v pražské Slavii.
Posilování prvoligového kádru SK Sigma Olomouc nemá konce. Na Andrově stadionu ještě ani nezahájili…
Druhou posilu na ligové jaro získala olomoucká fotbalová Sigma. Na Andrově stadionu podepsal…
Tři zápas v řadě s prohrou a v nich inkasovaných osmnáct branek. Hokejistům HC Olomouc se v tomto…
Sérii pěti zápasů bez vítězství ukončili basketbalisté BK Olomoucko v domácím zápase proti pražské…
Ani druhé utkání v tomto týdnu se hokejistům HC Olomouc nepovedlo. Nejprve v úterý prohráli v Praze…
Po skončení podzimní části sezóny trenér SK Sigma Olomouc Tomáš Janotka avizoval záměr posílit tým…