
Hokejisté HC Olomouc si opět poradili s Duklou
Hokejisté HC Olomouc mají baráž o extraligu skvěle rozjetou. Jihlavskou Duklu porazili i ve třetím…
foto: Petr Pelíšek
10. 01. 2020 - 14:03
Útočník Ismar Tandir nebude v jarním kádru SK Sigma Olomouc. Z Hané se přesunul na Slovensko, bude hostování v FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa. Jeho nový klub to uvedl na svém webu.
Tandir do SK Sigma přišel již v rozehrané sezoně, ale zatím moc na Hané o svých kvalitách nepřesvědčil, a to ani v případě, že nastoupil za béčko v MSFL. Nyní se přesunul na hostování do FK Podhronie, kde by se měl dostat do zápasového rytmu. „Je potřeba, aby se dostal do zápasového zatížení. Jeho dosavadní působení je maličko nešťastné, svým způsobem ani nemůžeme říct, jestli může hrát českou ligu, protože jsme ho pořádně neviděli,“ řekl už na startu přípravy Sigmy Ladislav Minář, sportovní manažer SK Sigma.
Tandir už dnes nastoupil v přípravy za Pohronie v utkání zimní Tipsport ligy proti Karviné. Na Slovensku by měl hostovat do konce sezony. Pohronie je po podzimu na posledním místě slovenské nejvyšší soutěže.
Hokejisté HC Olomouc mají baráž o extraligu skvěle rozjetou. Jihlavskou Duklu porazili i ve třetím…
Ve 30. kole základní části Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc s beznadějně posledním…
Až ve čtvrtém utkání na opavské půdě basketbalisté BK Olomoucko po závěrečné siréně nestavili.…
První finálový duel DATART volejbalové extraligy ligy vyhrál VK Prostějov doma nad VK Šantovka 3:1…
Sérii úspěchů na opavské palubovce prodloužili basketbalisté BK Olomoucko také v úvodním…
Jasnou záležitostí domácích bylo druhé utkání baráže o extraligu. Hokejisté HC Olomouc nasázeli…