Rok od havárie v Hustopečích: škody se dál odstraňují
Přesně před rokem, 28. února 2025 před polednem, otřásla Hustopečemi nad Bečvou rozsáhlá železniční…
foto: archiv Divadla na Šantovce
13. 04. 2023 - 14:21
David Koller, zpěvák, bubeník, producent a autor mnoha hitů, vyráží se svou kapelou na koncertní tour k nové desce LP XXIII. Turné startuje dnes v Divadle na Šantovce.
„Komorní koncert pro zhruba 220 lidí bude nejen premiérovým představením nových skladeb olomouckému publiku, ale také skutečně unikátním zážitkem. Davida Kollera totiž jeho fanoušci znají převážně z velkých pódií, takže pro řadu z nich bude mít vystoupení na malé scéně nový rozměr. Velmi děkujeme našemu partnerovi skupině Veolia, která realizaci koncertu podpořila,“ říká ředitel Divadla na Šantovce Petr Hlávka.
Není tedy vůbec divu, že koncert je již měsíce beznadějně vyprodán! Součástí programu bude taká vinná degustace, která startuje v 18:00. Milovníci vína se mohou těšit na ochutnávku vín vinařství Vilavín, které hospodaří na 27 hektarech vlastních vinic ve vyhlášených vinařských obcích Novosedly a Dobré Pole. Sami vinaři si svá vína přijedou odprezentovat. Skvělý příležitost se příjemně naladit na koncert!

Přesně před rokem, 28. února 2025 před polednem, otřásla Hustopečemi nad Bečvou rozsáhlá železniční…
Nebezpečný incident se odehrál v pátek 20. února krátce před 23. hodinou na ulici Gagarinova v…
S koncem roku 2025 uplynul první rok, kdy olomoucké Moravské divadlo a Moravská filharmonie fungují…
AKTUALIZOVÁNO + VIDEO! Krajští kriminalisté z Olomouce se už od minulého týdne zabývají případem…
V ASO parku nedaleko centra města začala dlouho připravovaná obnova. První etapou je zásah do…
Na množství uzavírek a dopravních omezení se budou muset v této stavební sezóně připravit obyvatelé…