
Policie zadržela mimořádně nebezpečného vraha a žháře
Otrávené "návnady" na lidi nechával na veřejných místech zadržený muž. Přinejmenším v jednom…
foto: Stevepb from Pixabay.com
11. 01. 2024 - 16:33
Zábřeh - Tvrdou lekci dostala od života žena ze Zábřehu, která počátkem týdne pozvala do bytu na pokec svoji známou, o které nevěděla, že je zkušená kriminálnice. Z původně kamarádského dýchánku se vyklubala pěkná zlodějna, když důvěřivá žena po odchodu návštěvy zjistila, že přišla o peněženku a oblečení. Výtečnice se navíc neštítila v nestřeženém okamžiku připravit její děti o našetřené peníze, když vyplenila i dětskou pokladničku.
Poškozená nelenila a případ začerstva nahlásila policii. „Pro trestný čin krádeže prověřují policisté ze Zábřehu třicátnici, která už má nějaký ten vroubek připsaný v trestním rejstříku,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Po odchodu podezřelé z bytu hostitelka zjistila, že jí chybí peněženka s doklady a finanční hotovostí 2 600 Kč, čepice a mikina. Navíc zmizely i mince v hodnotě 2 500 Kč, které měly její děti ve spořicí kasičce.
„Celková škoda, která poškozené vznikla, byla vyčíslena na 8100 korun. Podezřelé hrozí za uvedený majetkový skutek, kterého se nedopustila poprvé, trest odnětí svobody až na tři roky,“ dodala mluvčí Zajícová..
Otrávené "návnady" na lidi nechával na veřejných místech zadržený muž. Přinejmenším v jednom…
V pondělí ráno došlo v laboratoři optiky Univerzity Palackého v Olomouci k úniku nebezpečné směsi…
Dramatickou zprávu o střelbě v rodinném domě dostala policie v sobotu dopoledne. Střílelo se v domě…
Jen dva týdny po vraždě bezdomovce v Olomouci - Nových Sadech je tady další případ vraždy. V…
Olomouc – Nerozvážná dětská hra, nebo sabotáž na železnici? Kriminalisté pátrají po pachatelích,…
Zlaté Hory - Na tento školní výlet do Zlatých Hor na Jesenicku děti z Pardubic dlouho nezapomenou.…