Jaký byl první rok sloučeného divadla a filharmonie?
S koncem roku 2025 uplynul první rok, kdy olomoucké Moravské divadlo a Moravská filharmonie fungují…
foto: olomouc.eu
21. 07. 2020 - 06:10
Na pátek 24. července připravilo městské dopravní centrum Semafor první letošní větší akci s názvem Voice Bike Grand Prix Semafor.
Můžete se těšit i na techniku a ukázky od Policie ČR, Městské policie Olomouc a Vojenské policie AČR i Besipu. Přijede i tým Markétina dopravní výchova z Liberce.
Zájemci se tedy mohou zúčastnit všech tří soutěží (probíhajících téměř paralelně v jednom odpoledni od 15 do 18 hodin) nebo jen některé z nich.
Termíny jednotlivých kol a více detailů k celé soutěži najdete zde: https://centrum-semafor.cz/akce/specialized-grand-prix/
S koncem roku 2025 uplynul první rok, kdy olomoucké Moravské divadlo a Moravská filharmonie fungují…
V ASO parku nedaleko centra města začala dlouho připravovaná obnova. První etapou je zásah do…
Na množství uzavírek a dopravních omezení se budou muset v této stavební sezóně připravit obyvatelé…
Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu před silným sněžením také pro Olomoucko a další…
Zoologická zahrada Olomouc bilancuje. Uplynulý rok přinesl mnohé. Odchovalo se 266 mláďat, branami…
Asi čtyři a půl roku vydržela v platnosti změna směru průjezdu v jednosměrkách vedle Horního…